O nás

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám představit společnost COMMODUM, spol. s r.o., jejíž začátky sahají až do roku 1988. Od té doby se úspěšně realizuje na tuzemském i zahraničním trhu v oblasti dřevovýroby, stavební výroby a obchodu. Realizace všech činností je v souladu se systémem řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Dřevovýroba  je zaměřena na produkci dřevěných domů, chat, rekreačních objektů, dřevěných schodišť a zábradlí. V oblasti výroby dřevěných schodišť a jejich příslušenství se zaměřujeme dvěmi směry. Zaprvé se jedná o sériovou výrobu devíti typů schodišť v různých variantách, jež jsou primárně určena pro chaty, chalupy, průdní prostory s občasným využití a všude tam, kde je nedostatek místa pro velké dřevěné schody. Zadruhé se jedná o výrobu schodišť pro prostory, kde mají schody plnit funkci "srdce interiéru", tam směřujeme svoji zakázkovou výrobu dřevěných schodišť.

Sériově vyráběná schodiště si může každý zákazník vybrat na našem webu tak, aby přesně vyhovovala jeho požadavkům. Kromě individualizace rozměrů daného schodiště nabízíme také možnost dodat výrobek s určitými povrchovými úpravami nebo si zákazník  může vybrat z velkého množství doplňkového sortimentu. Sériově vyráběná schodiště dodáváme standartně jako "polotovar", což znamená, že si jej po vzoru "LEGA" či "Do It Yourself" můžete doma sestavit sami. Jednou z hlavních výhod sériově vyráběných schodišť je tak i jejich nízká cena.

Zakázková výroba schodišť je určena náročnějším zákazníkům. Zákazník si může vybrat z velkého množství konstrukčního provedení schodiště, materiálů, povrchových úprav, soustružení a různých typů výplní zábradlí. Zakázková výroba zahrnuje kompletní dodání schodiště od zaměření až po montáž. Hlavní výhoda zakázkové výroby schodů je v úzké spolupráci projektanta se zákazníkem a možnosti realizování konkrétních požadavků a přání zákazníka. Tento typ schodiště tedy nelze objednat prostřednictvím e-schopu, ale pouze přímým kontaktováním našich specialistů (viz. Kontakt).

 

 

18.1.2017: Byl dodělán překlad slovenské verze e-shopu

Naši slovenští zákazníci můžou objednávat zde: www.aaa-schodisko.sk

14.4.2014: Nově můžete objednat galerii.  

V doplňcích můžete nově objednat hotové galerie v délkách 1m; 2m a 3m. Galerii tvoří stejné díly jako standardní zábradlí schodiště se svislou výplní. 

1.1.2014: Ceny schodišť zůstávají nezměněny.

Ceníky pro rok 2014 zůstávají ve stejné výši jako v roce 2013. Ceny nenavyšujeme!

13.8.2013: Nové obchodní zastoupení v Královéhradeckém kraji!  

Nově můžete naše výrobky objednat i v interiérovém studiu BUCUR, Příkopy 1831, Náchod, tel.: 491422516

1.8.2013:  Video montážní návod na YouTube!  

Montáž přímého schodiště: přímé schodiště montáž
Montáž lomeného schodiště: lomené schodiště montáž

Postup montáže závisí na konkrétních podmínkách na stavbě proto se může případ od případu lišit. 


1.4.2012:
Facebook

 Najděte si nás na facebooku prostřednictvím ikonky, která je umístěna v levém dolním rohu na této stránce, a staňte se našim fanouškem! Dozvíte se mnoho zajímavých informací nejen o našich schodištích, ale také o našich partnerech a jiné zajímavé věci.


14.4.2012: Již brzy montážní video k našim schodům přímo na webu! Nyní už se nebudete mít čeho obávat a uvidíte, že montáž schodiště AAA je opravdu velmi snadná!!!


11.5.2012: Aktuálně v záložce "Nejčastější dotazy" (v pravém dolním rohu stránky) naleznete nejen odpovědi na často kladené otázky, ale také montážní návody v textové podobě. Již brzy na našem webu budete moci shlédnout také montážní videa pro lomené i přímé schodiště!

18.5.2012: Máte přátele v Německu či Rakousku? Neváhejte jim ukázat náš e-shop v německé mutaci www.aaa-treppen.de. Nabízíme stějně výhodné ceny jako v ČR!